czwartek, 12 listopad 2015 17:55

Szkolenia

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oferujemy szkolenia dla liderów, wolontariuszy oraz dla koordynatorów pracy wolontarystycznej.

 

Darłowskie Centrum Wolontariatu oferuje szkolenia dla liderów, wolontariuszy oraz dla koordynatorów pracy wolontarystycznej. 

Zgłoszenia przyjmujemy osobiście, telefonicznie bądź mailem. Szkolenia odbywają się kiedy zbierze się grupa min. 10 osób, max. 25. Jeśli masz taką grupę – zorganizujemy szkolenie specjalnie dla Was, w dogodnym dla Was terminie. 

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z Darłowskim Centrum Wolontariatu, tel. 781 830 005.

 

Szkolenia dla wolontariuszy np. "Dlaczego warto być wolontariuszem?", "Jak zostać wolontariuszem" 

Szkolenia lub spotkania informacyjne przeznaczone dla osób, które pragną swoim czasem i energią dzielić się z innymi. Przeznaczone są dla kandydatów na wolontariuszy i początkujących wolontariuszy. Chcemy, by każdy wolontariusz zanim trafi do organizacji pozarządowej, instytucji lub placówki, przeszedł warsztaty, podczas których dowie się, czym jest wolontariat, pozna możliwości i zasady pracy wolontarystycznej, aspekty prawne oraz swoje prawa i obowiązki.

 

 

Szkolenia dla koordynatorów wolontariuszy np. "Jak współpracować z wolontariuszem?", „Jak zdobyć i zatrzymać wolontariusza?"

Warsztaty i spotkania adresowane do organizacji pozarządowych, instytucji publicznych i środowiska biznesu, przeznaczone dla wszystkich osób zajmujących się koordynacją pracy wolontariuszy w konkretnej placówce lub organizacji jak i osób z którymi wolontariusze będą wspólpracować. Szkolenie to uświadamia przyszłym i początkującym koordynatorom, że przyjęcie wolontariusza powinno być poprzedzone wieloma starannymi przygotowaniami. Informujemy o konieczności spisania porozumienia z wolontariuszem, karcie wolontariusza, sytuacji prawnej i aspektach ubezpieczeniowych. Pokazujemy, jak opracować program pracy dla wolontariusza.

 

 

 

Szkolenia dla liderów: "Praca metodą projektu"

Projekt szkoleniowy, który służy kreowaniu i kształceniu młodzieżowych liderów oraz wspieraniu ich działań społecznych.

 

 

 

Darłowskie Centrum Wolontariatu w zależności od prowadzonych działań realizuje też inne autorskie szkolenia. Nie ma tu interesującego Cię szkolenia, zadzwoń, spytaj czy możemy je dla Ciebie poprowadzić.

Czytany 3896 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 listopad 2015 18:50