Aktualności

Szafa ubraniowa

Porządkując swoją szafę nie wiesz co zrobić z niepotrzebnymi elementami garderoby? Przede wszystkim niczego nie wyrzucaj. Twoje ubrania mogą pomóc potrzebującym. Odzież, którą uznałeś za niepotrzebną będziesz mógł zapakować i przynieść do wolontariatu.

Zapewne zastanawiasz się jaki jest tego cel. Przy Darłowskim Centrum Wolontariatu i Poczekalni Kultury od strony peronu znajduje się szafa ubraniowa dla potrzebujących. Jeśli zatem posiadasz niepotrzebne rzeczy w stanie nadającym się do dalszego użytku podziel się z innymi.

W tym jesiennym okresie najpotrzebniejsze rzeczy to: odzież ciepła, kurtki, płaszcze, swetry, polary, bezrękawniki, szaliki, czapki, rękawiczki.

Wszystkie rzeczy pochodzące ze zbiórek są dokładnie sortowane i następnie wywieszane w szafie.Każda potrzebująca osoba może wybrać odpowiednie ubrania i zabrać ze sobą.

Podzielmy się dobrem, a Darłowskie serce niech każdego ogrzeje!

Przypominamy aby sprawdzić rzeczy przed przyniesieniem pod względem dziur i plam. Prosimy o wypranie ubrań oraz poskładanie ich. Rzeczy brudnych i z dziurami nie przyjmiemy.

Ubrania prosimy przynosić od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 19:00

Share

Nowości z FB

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons Czytaj więcej

Darowizna na cele charytatywne

Pomóż nam jeszcze lepiej realizować działania

Najlepszy sposób na zmianę życia innych